BLOND ABSOLU Bain Lumiere - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€65,40
Unit price
€88,94per 1000ml
Choose your option
GENESIS Bain Hydra-Fortifiant - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€65,40
Unit price
€8,89per 100ml
Choose your option
CURL MANIFESTO Fondant Hydration Essential
Regular price
Sale price
€34,14
Regular price
€50,20
Choose your option
BLOND ABSOLU Bain Lumiere
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
OLAPLEX® N° 0 Intensive Bond Building Hair Treatment
Regular price
Sale price
€31,92
Regular price
€39,90
Choose your option
CURL MANIFESTO Jelly Curl Contour
Regular price
Sale price
€30,74
Regular price
€45,20
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
CHROMA ABSOLU Fondant Cica Chroma
Regular price
Sale price
€33,05
Regular price
€48,60
Choose your option
BLOND ABSOLU Fondant Cicaflash
Regular price
Sale price
€34,14
Regular price
€50,20
Choose your option
NUTRITIVE Masquintense (fine hair)
Regular price
Sale price
€39,85
Regular price
€58,60
Choose your option
NUTRITIVE Lait Vital (Care Cream)
Regular price
Sale price
€29,78
Regular price
€43,80
Choose your option
Choose your option
Choose your option
THE CIRCLE CHRONICLES The Renaissance Circle
Regular price
Sale price
€9,36
Regular price
€10,40
Choose your option
RÉSISTANCE Bain Force Architecte - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€59,20
Unit price
€88,94per 1000ml
Choose your option
Choose your option
Choose your option
ALCHEMIC Conditioner Silver
Regular price
Sale price
From €30,06
Regular price
€33,40
Choose your option
GLOSS ABSOLU Frizz Glaze Cream
Regular price
Sale price
From €13,74
Regular price
€22,20
Unit price
€149,60per l
Choose your option
CHRONOLOGIST Bain Régénerant
Regular price
Sale price
€28,29
Regular price
€41,60
Unit price
€113,16per 1000ml

