Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Choose your option
BLOND ABSOLU Bain Lumiere
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
BLOND ABSOLU Bain Lumiere - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€65,40
Unit price
€88,94per 1000ml
Choose your option
BLOND ABSOLU BAIN LUMIÈRE REFILL POUCH 500ML
Regular price
Sale price
€37,26
Regular price
€54,80
Unit price
€74,52per 1000ml
Choose your option
BLOND ABSOLU Bain Ultra Violet
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
CHROMA ABSOLU Bain Chroma Respect
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
CHROMA ABSOLU Bain Riche Chroma Respect
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
CHROMA ABSOLU BAIN RICHE RESPECT REFILL POUCH 500ML
Regular price
Sale price
€37,26
Regular price
€54,80
Unit price
€74,52per 1000ml
Choose your option
CHRONOLOGIST Bain Régénerant
Regular price
Sale price
€28,29
Regular price
€41,60
Unit price
€113,16per 1000ml
Choose your option
CURL MANIFESTO Bain Hydration Douceur
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
Davines LOVE CURL Shampoo – Definition für Locken
Regular price
Sale price
From €13,14
Regular price
€14,60
Choose your option
Davines OI Shampoo – Glanz & Geschmeidigkeit
Regular price
Sale price
From €13,86
Regular price
€15,40
Choose your option
Choose your option
Choose your option
Densifice Bath Density
Regular price
Sale price
From €24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
DENSIFIQUE Bain Densité Homme
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per l
Choose your option
DERMO CALM Bain Vital Dermo-Calm
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml

