DISCIPLINE Bain Fluidealiste
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Choose your option
DISCIPLINE Bain Fluidealiste Sulfatfrei
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per l
Choose your option
ELIXIR ULTIME Bain Elixir Ultime
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per 1000ml
Choose your option
FUSIO-SCRUB Soothing Scrub
Regular price
Sale price
€68,14
Regular price
€100,20
Choose your option
FUSIO-SCRUB Energizing Scrub (cleansing & stimulating)
Regular price
Sale price
€45,56
Regular price
€67,00
Choose your option
GENESIS Bain Hydra-Fortifiant
Regular price
Sale price
From €14,41
Regular price
€17,80
Choose your option
GENESIS Bain Hydra-Fortifiant - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€65,40
Unit price
€8,89per 100ml
Choose your option
GENESIS BAIN HYDRA-FORTIFIANT REFILL POUCH 500ML
Regular price
Sale price
€37,26
Regular price
€54,80
Unit price
€74,52per 1000ml
Choose your option
GENESIS Bain Nutri-Fortifier
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Choose your option
GENESIS Bain Nutri-Fortifiant - pump included! 500ml
Regular price
Sale price
€44,47
Regular price
€65,40
Unit price
€88,94per 1000ml
Choose your option
GENESIS HOMME Bain de Force Quotidien
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per l
Choose your option
GENESIS HOMME Bain de Masse Épaississant
Regular price
Sale price
€24,75
Regular price
€36,40
Unit price
€99,00per l
Choose your option
GLOSS ABSOLU Bain Hydra Glaze Shampoo
Regular price
Sale price
From €14,41
Regular price
€17,80
Unit price
€99,00per l
Choose your option
HEART OF GLASS Silkening Shampoo
Regular price
Sale price
From €12,00
Regular price
€15,00
Unit price
€64,80per 1000ml

